Проекти

Ми виконали і ввели в експлуатацію понад 3000 об'єктів по всій Україні та ближньому зарубіжжю

Поставка, монтаж і пусконалагоджувальні роботи обладнання 35/10/0,4 кВ для Орловської ВЕС

  • Поставка комірок 10кВ  35кВ та трансформаторів власних потреб;
  • Виготовлення панелі диференційного захисту шин РП-35кВ;
  • Виготовлення щита постійного струму;
  • Виготовлення щита власних потреб ЩВП і щита ВРП.

ПРАТ «Кропивницький ОЕЗ» Зовнішні мережі турбоагрегату потужністю 10 МВт

Проектом передбачалося: - виготовлення релейних панелей управління і захисту силового трансформатора 35/10 і захисту лінії від генератора 10кВ до підстанції; - ретрофіт комірок 10кВ; - виготовлення ПС власних потреб турбогенератора 10кВ.

Поставка комплекту електророзподільчих пристроїв на морський буксир

Виготовлення комплекту електророзподільчих пристроїв для живлення устаткування системи розподілу електроенергії на морському буксирі відповідно до вимог Правил Російського Морського Регістру Судноплавства.

Поставка комплекту електророзподільних пристроїв на морську яхту

Виготовлення електророзподільчого пристрою для живлення устаткування системи розподілу електроенергії на морський яхті відповідно до вимог Правил Італійського Морського Регістру Судноплавства Registro Italiano Navale (RINA).

Поставка комплекту електророзподільних пристроїв на морський плавдок

Виготовлення комплекту електророзподільних пристроїв для живлення устаткування системи розподілу електроенергії на морському плавдоці відповідно до вимог Правил Російського Морського Регістру Судноплавства.

Реконструкція олійно-екстракційного заводу

Реконструкція олійно-екстракційного заводу зі збільшенням продуктивності переробки до 1500 т / добу насіння соняшнику. Поставка семи щитів MCC для управління навантаженнями пресового, рушально-вееченого відділень, а також щита MCC для відділення екстракції.