Слабкострумові системи

ОПИС І ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ СЛАБКОСТРУМОВИХ СИСТЕМ

Cлабкострумові системи будівлі є його «робочими органами» та основою функціонування. Їх умовно можна розділити на дві основні групи: системи безпеки та системи зв’язку.

Системи безпеки призначені, перш за все, для забезпечення безпечної життєдіяльності людей, що знаходяться в будівлі, а також для збереження майна, як від протиправних дій, так і під час аварійних ситуацій.

Системи безпеки діляться на наступні основні підсистеми:

– Система охоронної сигналізації (СОС)

– Cистема відеоспостереження (СВС)

– Система контролю і управління доступом (СКУД)

Зазначені підсистеми можуть працювати як спільно один з одним (так звана інтеграція систем, як правило реалізація рішень відбувається на одному виробнику обладнання та програмного забезпечення, наприклад, Bosch, Hikvision), так і незалежно один від одного.

 

Основою систем зв’язку є структурована кабельна система (СКС), яка дозволяє звести в єдине ціле різні інформаційні сервіси: комп’ютерні мережі, Wi-Fi мережі, телефонні мережі.

СИСТЕМА ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Дана система це один з основних і найбільш ефективних видів забезпечення безпеки об’єкта, що володіють найбільш широким спектром можливостей, яка розширюється з кожним роком. Якщо 10-20 років тому основним завданням відеоспостереження була фіксація ситуації, то сьогодні вона може її запобігати, завдяки розвитку як штучного інтелекту, так і можливостей інтеграції з іншими системами.

Основні функції:
 • виявлення небезпеки в зоні, що охороняється і / або об'єкті та її реєстрації з передачею тривожних повідомлень без обов'язкового постійного візуального спостереження людиною;
 • забезпечення безперервного контролю території, що охороняється в будь-який час доби, детекція руху в контрольованих зонах;
 • накопичення інформації про подію, автоматичне розпізнавання і порівняння реєстрованої інформації з архівом і т.д.

Метою установки системи відеоспостереження зазвичай є перегляд місць, які важливо контролювати з точки зору збереження матеріальних цінностей (автостоянки, полиці супермаркетів, склади і т.п.), контролю за проникненням на об’єкт (прохідні, паркани, двері, ворота і т.п. ), стеження за переміщенням об’єктів (вокзали, офіси, підприємства і т.п.).

 

Багато в чому дані системи замінюють людину, включаючи можливість прогнозування. Вони здатні виявити чергу на касі, провести аналіз переміщення потоків людей або автотранспорту, знайти і зафіксувати номера останнього, стежити за певними ділянками і визначати підозрілу активність на них.

Компанія «Ксімекс» пропонує своїм клієнтам комплексні рішення з відеоспостереження для будь-яких варіантів застосування, умов освітлення і навколишнього середовища.

Громадські міські зони

Транспортна інфраструктура

Комерційні будівлі

Житлові комплекси

Промисловість

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ (СКУД)

Це сукупність програмно-технічних засобів і організаційних заходів на об’єкті, призначених для забезпечення санкціонованого входу / виходу людей та в’їзду / виїзду транспортних засобів в зони та об’єкти під охороною. СКУД дозволяє фіксувати і обробляти інформацію про кожний прохід через елемент обмеження доступу, а також захистити приміщення від несанкціонованого проникнення; здійснювати облік робочого часу співробітників, підвищуючи трудову дисципліну.

 

На сьогоднішній день дані системи можуть бути затребувані в будь-якій установі або підприємстві: від школи до хімічного заводу, оскільки володіють широкими можливостями контролю і фіксації необхідних параметрів.

Найбільш затребувані і поширені функції СКУД::
 • розмежування доступу в приміщення;
 • контроль дати і часу проходу співробітників в приміщення;
 • облік робочого часу;
 • ідентифікація співробітника з допомогою візуального порівняння особи, що скористався карткою, і оригінальною фотографією власника даної карти;
 • контроль переміщення співробітників по об'єкту, що охороняється;
 • захист від передачі картки іншій особі за допомогою системи контролю повторного проходу;
 • можливість інтеграції СКУД з системою відеоспостереження і / або системою охоронної сигналізації.

СТРУКТУРОВАНА КАБЕЛЬНА СИСТЕМА (СКС)

Це універсальна кабельна система будівлі або групи будівель, що дозволяє звести в єдину систему безліч інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, системи автоматизації і т.д.

У разі побудови СКС на обладнанні одного виробника можлива сертифікація системи і отримання так званої довічної (розширеної) гарантії з терміном на 20-25 років.

Функції СКС:
 • Підтримує різні телекомунікаційні додатки (передачу мови, даних і відеозображень);
 • Дає можливість застосування різних компонентів і продукції різних виробників, а також реалізації "мультимедійного середовища" (в якому використовується кілька типів передавальних середовищ - звита пара і оптичне волокно).
Ми надаємо повний спектр послуг в даній області, а саме:
 • розробка та створення технічного завдання спільно з Замовником;
 • розробка проектної документації для всіх стадій проектування;
 • поставка обладнання та його налаштування;
 • монтажні та пусконалагоджувальні роботи;
 • гарантійне та сервісне обслуговування.

Це дає нам можливість забезпечити вирішення питань в системах безпеки та зв’язку на об’єктах самого різного призначення – від житлових комплексів до готелів, від торгово-розважальних комплексів до адміністративних будівель.

Наш підхід – комплексне вирішення питань безпеки та зв’язку в будівлях!