СИСТЕМИ ГАРАНТОВАНОГО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ

Нерідко нашим клієнтам необхідно не тільки модернізувати або створити заново систему електропостачання об’єкту, але і забезпечити безперервність живлення. В окремих випадках існує потреба також підвищити і якість самої електроенергії.

Для досягнення таких цілей компанія «Концерн «Ксімекс» проектує і впроваджує системи гарантованого електропостачання.

Виділяється 2 ключових напрямки: дизельні електростанції та джерела безперебійного живлення.

Досить часто обладнання обох напрямків встановлюється єдиним комплексом, оскільки перебої з живленням майже нерозривно пов’язані з його поганою якістю. Для сфер, де критично важлива безперервність функціонування, це питання є первинною необхідністю. Така потреба існує у широкого спектра організацій і установ: від медзакладів до IT-компаній. Однак, трапляються випадки, коли репутаційні втрати від раптового та тривалого відключення електроенергії можуть завдати непрямий, але відчутний за рівнем збиток. Тому серед наших клієнтів присутні готельний бізнес, торгові мережі та подібні їм структури.

Сучасні дизельні електростанції від провідних виробників мають широкий набір функцій, параметрів з потужності, високий рівень автоматизації. Завдяки багаторічному досвіду наші фахівці здатні визначити який тип станції необхідний для конкретного об’єкту, провести розрахунки та установку. При відповідній комплектації станція буде повністю автономна і сама оповіщатиме про параметри роботи, включаючи необхідність проведення робіт з обслуговування.

Джерела безперебійного живлення також мають широкі можливості і володіють гнучкістю конфігурації. Наприклад, завдяки можливості підключення додаткових батарейних модулів ми можемо забезпечити додаткові години автономної роботи різноманітному спектру споживачів: від локальних робочих місць до центрів обробки даних.

У поєднанні з дизельними електростанціями ДБЖ здатні гарантовано забезпечити збереження обладнання, зберегти від втрат інформації, переривання технологічного процесу, відстежувати і компенсувати недоліки якості електроенергії, оповіщати оператора про проблеми або потреби системи.