Дизельні електростанції

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ДИЗЕЛЬНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Дизельна електростанція (далі ДЕ), в переважній більшості випадків, використовується для тимчасового постачання електричної енергії об’єкта або його «життєво необхідних» частин. Особливо важливо безперервне постачання для лікарень, дата-центрів, банків і інших об’єктів, які можуть понести істотні збитки для своєї діяльності навіть через короткочасне відключення електроенергії.

В основному ланцюжок якісного та гарантованого електропостачання з використанням ДЕ виглядає наступним чином:

Це основне джерело електроенергії для об’єкта або окремо взятої електроустановки. Залежно від категорії об’єкта, можлива не одна лінія живлення.

Це резервне джерело електроенергії, яке активізується при частковому або повному зникненні живлення основного електропостачання. Залежно від поставлених завдань, дана установка може прийняти як повне навантаження всього об’єкта, так і окремо виділену його частину, найбільш важливу і відповідальну. Можливі комбінації з декількох установок включених в паралель або на роздільні групи.

Цей вид пристроїв необхідний для споживачів, які в силу своєї значимості та відповідальності, не можуть бути знеструмленими навіть на найменший проміжок часу.

В рамках цих пунктів ключовими факторами для визначення типу і виду безперебійної подачі є:

– Якість одержуваної електроенергії з мережі. Більшою мірою воно залежить від схеми електропостачання об’єкту, правильності вибору захисного обладнання і того конструктиву (його надійності), в який це захисне обладнання встановлено.

– Гарантія безперебійної роботи при короткочасних зникнення основної електромережі, за це повністю відповідає обладнання ДБЖ.

– Автономність, незалежність і надійність в отриманні електроенергії завжди і незалежно від зовнішніх (не залежних від споживача) факторів. Це область завдань, які вирішують дизельні електростанції.

РІШЕННЯ ВІД «КОНЦЕРН «КСІМЕКС» І ОСОБЛИВОСТІ ДИЗЕЛЬНИХ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ

Дизельна електростанція має, на перший погляд, простий пристрій і складається з двигуна внутрішнього згоряння і безпосередньо електрогенератора. Ці два основних агрегати пов’язані між собою в один цілий пристрій за допомогою вала з можливістю «розриву» або без такої. Однак, важливу роль в цій комбінації грає так зване «обв’язування» цієї системи, тобто всі механічні, електричні, паливні та гідравлічні системи, які дозволяють цим двом основним вузлам працювати економічно, екологічно, надійно і довговічно.

Сучасні комплекси такого типу можуть бути забезпечені низкою додаткових опцій, які в значній мірі дозволяють споживачеві мінімізувати свої сили і засоби, пов’язані з технічним обслуговуванням і профілактичними роботами даних установок. Такі комплекси можуть:
  • самостійно вести облік ресурсу роботи установки;
  • вчасно інформувати про майбутнє ТО;
  • автоматично надавати звіти компаніям, які експлуатують або обслуговують ці електростанції;
  • дистанційно проводити переналаштування системи управління;
  • самостійно і своєчасно інформувати обслуговуючий персонал для усунення виявлених або проведення планових ТО.

Наша компанія пропонує виключно перевірені і надійні бренди, які в комплексі з нашим продуктом виробництва забезпечать максимальний комфорт, надійність і безпеку всього електротехнічного питання на об’єкті. Вам не буде потрібно більше турбуватися про можливі аварії, тимчасові зупинки виробництва або про втрати часу при життєво важливих рішеннях, пов’язаних з частковим або повним знеструмленням Вашого об’єкту.

Надалі, Ви зможете дозволити собі зосередитися виключно на Вашому основному бізнесі, а питання електропостачання не будуть Вас турбувати.

Весь перелік пропонованих дизельних електростанцій, перевірених багаторічним досвідом експлуатації, сервісом, надійністю роботи і головним фактором для всіх електроустановок – це якістю вихідної напруги, його стабільністю та швидкістю реагування змін характеристик енергоспоживання.

В результаті установки таких станцій, обладнання яке призначене для точного захисту, контролю та управління системами гарантованого електропостачання, визначає ці неякісні пуски як аварійні або які не відповідають необхідній якості електроенергії та, відповідно, не дозволяють ввести такий генератор в роботу під навантаження. Для такого типу електростанцій доводиться застосовувати менш чутливе контрольне обладнання, яке дозволило б пропустити те «сміття», яке генератор починає видавати в мережу при перших секундах запуску.

Такий тип генераторних установок ми не пропонуємо в наших рішеннях, однак ми змушені приймати це в випадках вже наявних систем електропостачання.

Також дешевизна і економія на якісному обладнанні, в цій ланці загального ланцюга, завжди призводить до перевитрат і збільшення витрат на наступному етапі гарантованого електроживлення. Вихід з ладу або передчасне «виснаження» ресурсів ІБП, часті спрацьовування системи байпасів або включення роботи від батарей знижують надійність роботи останніх, що загрожує незапланованими або передчасними капіталовкладеннями на ремонт і технічне забезпечення роботи дорогої техніки. Далі по ланцюгу вже слідує надійність і робота електроустановки споживача безпосередньо. Часті зміни напруги, нестабільність якості мережевого живлення можуть негативно позначатися на довговічності і надійності обладнання технологічного виробництва, комфорті та безпеці людей.

Тому компанія «Концерн« Ксімекс» гарантує якість і відповідність вимогам дизельних електростанцій, які поставляє, спираючись на наш багаторічний досвід роботи і досвід наших партнерів.