Щити силового розподілу на струми до 7300А

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ ТА ОПИС

Щити силового розподілу призначені для розподілу електричної енергії і вважаються основою електричного організму в будь-якій галузі. Вони використовуються для розподілу енергії споживачам та управління різними джерелами живлення. Зазвичай такі щити встановлюються поблизу джерела живлення, тому відмови і збої роботи цих щитів дуже критичні для всієї енергосистеми будівлі або промислового підприємства.

Центри обробки даних

Морські платформи

Харчова промисловість

Нафтохімічна промисловість

Металургійна промисловість

Атомна енергетика

Як джерела живлення для силових розподільних щитів можуть виступати сухі та масляні трансформатори, дизель-генератори. З’єднання щитів з силовими трансформаторами, як правило, виконується за допомогою шинних мостів. Щити можуть бути реалізовані як за односекційною схемою, так і багатосекційними. Можуть включати в себе систему автоматичного введення резерву (АВР), систему моніторингу та збору даних та ін. Кращим рішенням для замовника є індивідуально запроектований та індивідуально виготовлений щит силового розподілу, який має достатній, але не надмірний набір функцій.

РІШЕННЯ ВІД «КОНЦЕРН «КСІМЕКС»

Компанія ТОВ «Концерн «Ксімекс», яка є лідером українського ринку серед виробників низьковольтних комплектних пристроїв, реалізує рішення на базі конструктивів компанії Schneider Electric. Зокрема, для струмів до 7300А використовуються розподільні щити типу Okken, а до 4000А – щити типу Prisma Plus. Дані конструктиви дозволяють втілювати комплексні системи електропостачання на промислових підприємствах, житлових комплексах, об’єктах інфраструктури. За бажанням замовника ми можемо реалізувати щити силового розподілу з використанням конструктивів інших виробників, таких як Rittal, DKC, Eldon, Kub, а також оболонок власного виробництва (за індивідуальним кресленням).

Маючи великий досвід виробництва силових розподільних щитів на струми до 7300А, в своїх проектах внутрішнього електропостачання ми використовуємо перевірене часом і оптимальне з точки зору вартості щитове устаткування.

Застосування шаф, які пройшли типові випробування

Стандарт МЕК 61439-1 визначає 10 обов’язкових випробувань. Сім з цих випробувань вже були зроблені на виробництві Schneider Electric. Таким чином, ПКУ Prisma Plus і OKKEN є TTA (Type-Tested Assembly). Це дозволяє нам як виробнику ліцензійних шаф, сконцентрувати свої сили на інших трьох випробуваннях, яких потребують стандарти. Ці три завершальних випробування проводяться нами на повністю зібраному щиті. Їх мета – переконатися, що характеристики, затверджені при типових випробуваннях, не погіршились в процесі виготовлення. Цей повний комплекс з десяти випробувань гарантує відповідність розподільного щита технічним умовам і має на меті перевірку його характеристик. Тому основою наших рішень є щити, які пройшли типові випробування.

Застосування найсучаснішого обладнання

У світі електропостачання відбуваються великі зміни.

Інтелектуальні засоби управління електропостачанням набувають все більшого поширення: створюються інтелектуальні засоби генерації, інтелектуальні енергосистеми, інтелектуальні будинки, будівлі, промисловість, а також ефективні центри обробки даних. Це висуває нові вимоги і до систем розподілу електроенергії.

Своїм клієнтам ми пропонуємо використовувати найсучасніші серії устаткування виробництва Schneider Electric, які розширюють можливості звичайного розподільного щита і роблять його ще більш надійним, ще більш інтелектуальним, передбачають швидку інтеграцію в системи диспетчеризації та управління.
Застосування автоматичних вимикачів з додатковими функціями зв’язку та новими цифровими можливостями (Masterpact MTZ, Compact NSX, Acti9) дозволяє нам виконати ці завдання.

Masterpact MTZ

Compact NSX

Acti 9

Основні переваги силових щитів власного виготовлення:
  • Забезпечення безпеки людей та збереження майна;
  • Збільшення безперебійності роботи електроустановок;
  • Дотримання термінів виготовлення та контроль витрат;
  • Можливість модернізації.

Ці переваги забезпечуються трьома основними факторами:

 

Гарантована безпека

Безпека і надійність будь-якої електроустановки можуть бути гарантованими лише тим обладнанням, яке виготовлено в суворій технологічній послідовності і відповідно до вимог міжнародних стандартів. Продукція нашої компанії повністю відповідає даним вимогам.

 

Ліцензоване проектування

Фахівці компанії Schneider Electric регулярно проводять перевірки знань для персоналу і аудит компанії в цілому. Тільки після підтвердження своїх технічних знань, компетенції в проектуванні, після перевірки практичних навичок у виготовленні і контролі якості виготовлених щитів наша компанія отримує продовження ліцензії та дозвіл на виготовлення електричних щитів на базі конструктиву типу Okken.

 

Професіоналізм

Завдяки універсальності та технічної продуманості шаф завжди є можливість внести зміни або модернізувати діючий розподільний щит без значних фінансових та часових витрат, зберігаючи при цьому головні пріоритети для кінцевого користувача – це максимальну зручність виконання робіт з підключення та подальшого обслуговування.