ПРОЕКТУВАННЯ

Розробка проектної документації є відправною точкою для реалізації будь-якого проекту. Будь-які неточності на цьому етапі можуть послужити джерелом проблем в процесі будівництва або експлуатації об’єкта.

Компанія «Концерн «Ксімекс» прекрасно це розуміє, тому особливу увагу приділяє етапу проектування систем електропостачання. Для розробки проектної документації компанія володіє має штатом професійних інженерів-проектувальників з багаторічним досвідом розробки систем електропостачання. Це дозволяє реалізовувати завдання будь-якої складності з урахуванням сучасних тенденцій і побажань замовника.

Ми виконуємо всі роботи з проектування систем внутрішнього і зовнішнього електропостачання цивільних будівель, готелів, медичних установ, торгово-розважальних і офісних центрів, промислових об’єктів і об’єктів інфраструктури.

Крім цього ми розробляємо проекти автоматизації промислових об’єктів «під ключ»: від економічного розрахунку обґрунтування необхідності впровадження системи і зміни її обладнання до поставки, установки і пусконалагоджувальних робіт.