КАР’ЄРА

Компанія «КОНЦЕРН «КСІМЕКС» є одним з лідерів України у своїй галузі.   Лідером нас робить наша команда, саме співробітники – основа розвитку і головна цінність нашої компанії.
Ми залучаємо найкращих з кращих. Сьогодні в компанії «КОНЦЕРН «КСІМЕКС» працюють понад 100 висококваліфікованих фахівців, креативних професіоналів, які сміливо реалізують нестандартні інженерні рішення.
Атмосфера співпраці, взаємодопомоги, довіри і підтримки – фундамент нашого колективу. . Наші цінності: чесність, відкритість, порядність, повага до людей, сумлінне ставлення до своїх обов’язків. Ми орієнтовані на вищий результат, цінуємо знання, досвід, розумну ініціативність, націленість на пошук нових підходів до вирішення завдань.
Ми сповідуємо надійність, безпеку та сталий розвиток. Для наших співробітників створені максимально комфортні умови для роботи, як в офісі, так і на виробництві, своєчасно виплачується заробітна плата, надається соціальна підтримка, особлива увага приділяється охороні праці та техніці безпеки.
Компанія постійно інвестує в професійний розвиток персоналу.  Наші співробітники активно беруть участь в тренінгах, проходять навчання у вітчизняних і європейських центрах підготовки персоналу, відвідують профільні виставки світового масштабу.
Для технічно орієнтованої молоді , Ксімекс – це зручний старт під керівництвом грамотних наставників, які прагнуть передати багаторічний безцінний досвід, можливість становлення висококласного фахівця від робочої спеціальності до технічного директора. В рамках студентського проекту компанія залучає молодих і перспективних фахівців, випускників та учнів вузів, вирощуючи нове покоління професіоналів.
Для сформованих фахівців – це робота в команді експертів, причетність до ексклюзивної інженерії, можливість реалізувати професійний і творчий потенціал в рамках високотехнологічного виробництва.

МИ ПИШАЄМОСЯ СВОЄЇ КОМАНДОЮ ПРОФЕСІОНАЛІВ!

ВІДКРИТІ ВАКАНСІЇ:
  • Менеджер із закупівель та операційної логістики
  • Бухгалтер
  • Електромонтажник
Приєднуйтесь! Надсилайте своє резюме на пошту hr@ksimex.ua Надіслані резюме будуть оперативно розглянуті в рамках відкритих вакансій або ж будуть внесені до кадрового резерву компанії, і ми обов’язково з Вами зв’яжемося при появі вакансії, що відповідає Вашому досвіду і професійним навичкам.