СИСТЕМИ РОЗПОДІЛУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 0.4кВ

В основі довговічної та безперебійної роботи будь-якої сучасної системи електропостачання завжди лежать електрощити. У компанії «Концерн «Ксімекс» ми чітко розуміємо, що від якості та конфігурації їх виготовлення, сумісності з іншими елементами або системами, правильності установки та подальшої експлуатації, а також від десятків інших факторів і буде залежати кінцевий результат. Ми виготовляємо системи розподілу електроенергії, починаючи з 1991 року і є авторизованими виробниками електрощитів Schneider Electric, одного зі світових лідерів галузі. За час нашої роботи ми реалізували понад 1200 проектів для наших клієнтів, маємо глибокий і різноманітний досвід реалізації як типових, так і унікальних завдань.

Наші щити базуються на існуючих конструктивах від Schneider Electric, таких як Prisma, Spacial, Okken та ін. Однією з ключових переваг сучасних рішень є модульний тип розміщення елементів – на викатних комірках. На сьогоднішній день ми пропонуємо своїм клієнтам щити Okken як основу для реалізації щитів з викатними елементами.

Завдяки досвіду наших інженерів, ми можемо реалізувати проекти будь-якої складності і виготовити обладнання з необхідними клієнтові характеристиками, включаючи унікальні зразки або системи.